در مورد فوق‌العادگی کیم کارداشیان

مدتیست که کیم کارداشیان را در توییتر و اینستاگرام دنبال می‌کنم. بعضیها ازم می‌پرسند چرا کیم کارداشیان را دوست دارم و سخت است توضیح بدهم که چرا. معمولاً جملات شکسته و نامنسجمی تحویلشان می‌دهم که درست دلیل جالب بودن کیم کارداشیان را توضیح نمی‌دهند. برای همین مدتی فکر کردم و سعی کردم به جواب ساده‌ای برسم. یا حداقل اگر هم جواب ساده نباشد دوست دارم که قابل بیان باشد. من از آن آدمهایی هستم که معتقدند اگر نظری قابل بیان نیست یعنی اینکه هنوز درست و کامل به آن نظر احاطه نداریم، هر وقت که مسلط شدیم ادبیاتش هم خودش می‌آید.

در مورد خاص کیم کارداشیان بالاخره متوجه شدم که کلید جذابیت این آدم اصالتش است. کیم کارداشیان نقش کس دیگری را بازی نمی‌کند. او خودش است. وقتهایی هم که بازی می‌کند کاملاً به نمایشی بودن کارهایش واقف است و بیخودی ژستهای آنچنانی نمی‌گیرد. مثلاً به فرم لبهایش در همه‌ی عکسهایش توجه کنید: در همه‌شان لبهایش را جوری غنچه کرده که صورتش استخوانی‌تر بنظر برسد. وقتی لبهایش را غنچه می‌کند انگار از هر طرف خطی از زیر گونه‌اش تیغه می‌کشد و تا دم چانه‌اش می‌رسد. خودش هم آگاه است که این خطوط، این کشیدگی، این قلمی‌تر شدن صورتش زیباست. نقطه‌ی قوتش را می‌داند و رویش مانور می‌دهد. اما حتی یک لحظه هم وانمود نمی‌کند که مادرزادی صورتش اینطور بوده. خودش قبول دارد که همه‌اش یک تصویر نیمه ساختگی است، او دارد بازی می کند و بازیگر خوبی است، ادعای طبیعی بودن ندارد.

در مورد همین خطوط زیر گونه، چند وقت پیش عکسی از مراحل آرایشش در اینستاگرامش گذاشت. در چهار مرحله نشان می‌داد که آرایشش چطوری باعث ایجاد آن خطوط می‌شوند، یا حداقل آن خطوط را پررنگ‌تر می‌کنند. واضح است که بینندگان عمراً نمی‌توانند مشابه آن آرایش را انجام دهند و درست است که کیم کارداشیان چهار مرحله‌ی به ظاهر ساده را با عکس برایمان توضیح داده اما همه می‌دانیم که اگر عذرا یا بتول یا نرگس آن چهار مرحله آرایش را مو به مو انجام دهند شبیه کیم کارداشیان نمی‌شوند، بلکه شبیه عذرا یا بتول یا نرگسی می‌شوند که بد و خنده‌دار آرایش کرده. کیم کارداشیان رموزش را مجانی در اختیار همگان قرار داده و حین این رونمایی تلویحاً اعتراف هم می‌کند که همه‌اش آرایش است و صورت طبیعی‌اش آنچنان هم کشیده و قلمی نیست. این را مقایسه کنید با بقیه. با بقیه‌ی آدمها و سلبریتی‌ها. طبیعی بودن به خودی خود برایشان ارزش است. برای همین مایکل جکسون زور می‌زد تا ثابت کند خود بخود سفید شده. یا آنجلینا جولی با قسم و آیه می‌خواهد به ما بقبولاند که لبهایش از اول و به طور طبیعی آن ریختی بوده‌اند. کیم‌کارداشیان برعکس اینهاست: نه تنها ادعایی بر طبیعی بودن ندارد بلکه مصنوعی بودن خودش را اعلام هم می‌کند، با مصنوعی بودنش پز هم می‌دهد و حق هم دارد چون طبیعی که زحمتی برای دستاوردش نکشیده، این مصنوعی‌ست که با کلی تلاش و ریزه‌کاری به جایگاه بالاتر رسیده و معلوم است که لیاقت تشویق و لیاقت دیده شدن دارد.

البته اوج این ماجرا همان عکس معروفش برای مجله «پیپر» است؛ همانی که یک لیوان روی باسن طاقچه‌ایش گذاشته و از آنطرف بطری شامپاین را باز کرده. جت شامپاین کف‌آلود از روی سرش رد شده، قوس تمیزی در هوا وضع کرده و همانطور که انتظارش را داریم جت کف‌آلود شامپاین دقیقاً توی هدف می‌ریزد: توی لیوانی که روی باسنش گذاشته. خود کیم کارداشیان هم می‌داند این شعبده‌بازیش چقدر جالب است و برای ماها با تعجبی ساختگی توی دوربین خندیده. خودش می‌داند که دارد برایمان شیرین‌کاری می‌کند، می‌داند که باسنش طاقچه‌ایست، می‌داند که همه‌ی اینها سرگرمیست و نوعی سرگرمیست که به قیمت کوچکتر شدن من و گنده‌تر شدن او می‌انجامد و برای همین است که می‌خندد. همه چیز صاف و ساده و رو است به دور از هر گونه کلک و کلاشی. او مبتذل است و این را می‌داند و حالا دارد ابتذالش را جشن می‌گیرد؛ آن هم به بهترین روش ممکن: با گذاشتن لیوانی روی باسنش و پر کردنش با شامپاین، با عملی فوق‌العاده و فرا انسانی تقریباً شبیه جادوگری.

همین چیزهایش جذاب و جالب هستند، اینکه نقش کسی غیر از خودش را بازی نمی‌کند، و اگر هم نقشی بازی کند لحظه به لحظه آگاه است که کل ماجرا چیست و او کیست و هدف چیست؛ او الکی پیغام‌های والا نمی‌دهد. این را مقایسه می‌کنم مثلاً با موضوع نخ‌نمای عکسهای گلشیفته فراهانی. عکسهای سیاه و سفید گلشیفته و آن قیافه ناراحتش هزارتا پیغام زیرپوستی برای بیننده دارند. آن عکسها پیغامشان را با چکش توی مخ بیننده فرو می‌کنند: عالی هستند، متعالی هستند، آرت هستند، زن شرقی مظلوم را نشان می‌دهند، زیبایی افسونگر زن شرقی آسیب‌دیده را نشان می‌دهند. ته تهش کیم کارداشیان و گلشیفته جفتشان یک کار را کرده‌اند: مدل شده‌اند و عکس اروتیک‌شان در مجله‌ای چاپ شده؛ اما یکی‌شان اصرار دارد لایه‌های زیرین این مبارزه‌ی ساختارشکنانه‌اش را ببینیم و برایش کف بزنیم ولی دیگری به افتخار خودش و ابتذال خودش یک بطری شامپاین باز کرده و ما را هم به این مهمانی‌اش دعوت کرده، هر چند از لابلای صفحات مجله. یا مثلاً در مقایسه با آنجلینا جولی، هر دوی اینها یک چیز هستند: دو تا سوپر سلبریتی، اما آنجلینا جولی برایش سخت است که فقط یک سلبریتی سبک مغز باشد برای همین از موقعیتش استفاده می‌کند و می‌شود سفیر سازمان ملل برای کودکان آفریقا. اما حقه‌اش دقیقاً اثر برعکس دارد و او احمق‌تر از قبل هم بنظر می‌رسد چون هر خری می‌فهمد که آنجلینا جولی روی قله‌ی کوهی ساختگی ایستاده و همین که این کوه وجود دارد به نوعی باعث وجود هزارتا بدبختی و فلاکت هم هست و حالا او روی همین کوه ایستاده و دارد در مورد بدبختی‌ها و فلاکت‌ها بوق بوق می‌کند. خند‌ه‌دار است.

دقیقاً وقتی آنجلینا جولی مشغول خواندن نوحه‌های آبکی‌اش در مورد آفریقاست، کیم کارداشیان هم ناله می‌کند، اما از این ناراضیست که چرا جیورجیو آرمانی دیگر فاندیشن مورد علاقه‌اش را تولید نمی‌کند، عمیقاً از قطع تولید این محصول ناراحت است و من دقیقاً ناراحتی‌اش را می‌فهمم و بنظرم آدم فوق‌العاده‌ای است که ادا در نمی‌آورد. حال بهم زن‌ترین رفتار سلبریتی‌ها همین است، اینکه خودشان محصول سیستم غلطی هستند و بعد تا به جایی می‌رسند برای کسب دو زار اعتبار می‌شوند منتقد همان سیستم. این کار خطرناک هم هست. چون همه که مثل من نیستند که ناراحتی‌هایشان را توی وبلاگ بنویسند. یکی هم هست که از تقلبی بودن ستاره‌های محبوبش ناراحت می‌شود و همین ناراحتی‌اش می‌شود خشمی سرخورده و خطرناک. مثلاً ماجرای جان لنون. ماجرای غم‌انگیز آدمی که زیادی بوق بوق زد، هی آوازهای قشنگ خواند که «تصور کن مال و اموال نباشه، فکر می‌کنی بتونی؟» و در حالی داشت اینطور وعظ می‌کرد که خودش خوب مال و اموال داشت، و خب یکی از طرفدارهای احمقش این تضاد برایش زیادی سنگین بود و بهش شلیک کرد. غم‌انگیز است ولی طبیعی. اگر آدم زیادی تقلبی باشد و از اصل خودش فاصله بگیرد خطر تیر خوردن هم دارد، خطر مرگ دلخراش هم دارد. ایمن‌ترین و بهترین راه همانی است که کیم کارداشیان رفته، راه اصالت. این اصالت فقط در رفتار و کارهایش هم نیست، در ظاهر و ریخت و قیافه‌اش هم نمود دارد: او ارمنی است و قیافه‌اش هم کاملاً «شرقی» است. با همین قیافه شرقی توی بازی غربیها، توی بازی هالیوود نفر اول هم شده، با چشمهای درشت تیره و ابروهای کمانی و موی مشکی و فلان و بیسار.

مورد دیگری که کیم کارداشیان را به نحو جالبی از بقیه متفاوت می‌کند بحث پاپاراتزی‌هاست. سلبریتی‌ها همیشه از تعرض پاپاراتزی‌ها به حریم شخصی‌شان ناله می‌زنند. آنها ناراحتند که عکاسها مدام در کمین‌شان هستند و کوچکترین جزییات زندگی روزمره‌شان می‌شود تیتر رسانه‌ها. البته در عین حال از همین «تیتر بودن» ارتزاق می‌کنند و به نوعی کل هویت‌شان همین است: معروفیت. اما این باعث نمی‌شود که ناله نکنند. در حالی که دستمزدشان هزاران برابر آدمهای عادی جامعه است مدام گله دارند که چرا مثل آدمهای عادی نمی‌توانند بچه‌شان را ببرند پارک. کیم کارداشیان هم پاپاراتزی دارد، بیشتر از بقیه هم دارد. گله‌گزاری هم می‌کند اما جنس دغدغه‌اش با بقیه فرق می‌کند: ناراضی است که باید صبح زود برود استخر که نور کج است و مناسب برای عکاسی و اگر بعد از آن برود استخر توی عکسهای پاپاراتزی‌ها رنگ پوستش خوب نمی‌افتد. در بیان دغدغه‌های نازلش ابایی ندارد و بیخود بحث حریم شخصی را پیش نمی‌کشد چون اینقدر باهوش است که می‌فهمد آن استدلال حتی احمقها را هم مجاب نمی‌کند.

سلبریتی‌ها هم مثل بقیه دوست دارند حرکت کنند، جلو بروند. اگر خواننده باشند دوست دارند جوری هنرپیشه بشوند، اگر هنرپیشه باشند می‌خواهند کارگردان بشوند، اگر کارگردان باشند می‌خواهد نویسنده بشوند. بهرحال همه چیز سلسله مراتبی دارد. معمولاً این تلاش برای تغییرِ حیطه نتایج خنده‌داری دارد؛ مثل وقتی که بون جووی یا جی لو فیلم بازی می‌کنند، یا مثلاً تلاش مضحک جیمز فرانکو برای اینکه خودش را به زور به دنیای هنر و ادبیات بچپاند. کار نخ‌نمای دیگر ایجاد لاین محصولات بهداشتی-آرایشی است. تمام این تلاشها محکوم به شکستند چون ایده‌هایشان بیات شده‌اند. اولین خواننده‌ای که کرم پودر و عطر هم بنام خودش فروخته احتمالاً به پول و پله‌ای رسیده اما در سال ۲۰۱۵ چنین ایده‌هایی بوی بدِ ماندگی می‌دهند. الآن دیوید بکهام هم شورتهای تنگ سکسی تولید می‌کند و بازار اشباع است. اما همین بازار اشباع هنوز و همیشه جا برای ایده‌های نو دارد. کیم کارداشیان بر خلاف بقیه پیشرو است. اصالتش هم نه تنها مانعی برای پیشرو بودنش ایجاد نمی‌کند بلکه برعکس، محرکش هم است، اصلاً پیشرو بودنش ادامه‌ی منطقی اصالتش است. در بازاری که همه درجا می‌زدند و از روی دست هم ایده‌های بیزنسی بیات تقلب می‌کردند، کیم کارداشیان ایده‌ی بکر خودش را داشت: اپ هالیوود، اپی که مثل آب خوردن بقیه را کنار زده و پرفروشترین اپ دنیا شده. با اینکه در سال ۲۰۱۵ هستیم اما انگار این آدم مال دورانی بعدتر است، مثلاً سال ۲۰۵۰، مال آیندگان است چون این دوران هنوز برای درکش کوچک است. دقیقاً نمی‌دانم کیم کارداشیان چند سالش است اما بنظر می‌رسد سالیان سال آن بالا بالاها باشد، کنار مدونا، مهناز افشار و بقیه اوریجینالها. من که بی‌صبرانه منتظر تماشای عکسهای بعدی، حرکات بعدی، ایده‌های تجاری بعدی و بطور کلی موفقیتهای بعدیش هستم و امیدوارم این آدم به این زودی‌ها تمام نشود.

Advertisements

93 Responses to “در مورد فوق‌العادگی کیم کارداشیان”


 1. 2 نیاز اوت 31, 2015 در 4:38 ب.ظ.

  خیلی راحت تر نبود بگی از کونش خوشت میاد تا این همه مهمل ببافی
  پیر شدیاااا

 2. 4 شيرين اوت 31, 2015 در 4:40 ب.ظ.

  من بعنوان يك مخاطب كه خودمو داراي هيچ
  حقوق خاصي هم نميدونم ازت خواهش ميكنم، عاجزانه تمنا ميكنم، مهناز افشارم يه توضيح بده پيش از آنكه در اشك غرقه شوم. چرا. چرا. چرااا.
  مچكرم-

 3. 6 یک دختر معمولی اوت 31, 2015 در 5:12 ب.ظ.

  :)))
  با همه ی این توصیفات شما و با احترام به صداقت ایشون ،من که اصلا از قیافش خوشم نمیاد انگار همه چیش یه حالت غیر عادی اضافه است، منو یاد امیر تتلو می اندازه نمی تونم خیلی نگاش کنم…

  • 7 یک دختر معمولی! سپتامبر 1, 2015 در 6:26 ق.ظ.

   اینم باید اضافه کنم که آنجلینا جولی یه بازیگره که لب های غیر طبیعی ای داره که ما واسه سرگرمی و نه چیز بیشتری بعضی از فیلماشو نگاه می کنیم اینم (منظور کیم کارداشیان ) همین ! اینا چیزی بیشتر از این نیستند من خودم به شخصه به هیچ کدوم از اینها اعم از آقا و خانم بهایی بیشتر از این نمی دم ،

 4. 8 سین اوت 31, 2015 در 5:18 ب.ظ.

  شما خودت یک نابغه هستی. کاش یکنفر پیدا میشد ، چنین پستی در مورد شما مینوشت.

 5. 9 Nooshin اوت 31, 2015 در 7:15 ب.ظ.

  Your new post is extraordinary good. I cannot believe how perfectry you have articulated about the originality of trivial postmodern aspects. You drove me to write something about it. Congrats! you are a trailblazer in theorizing about the cyber-celebrity arena.

 6. 10 ناشناس سپتامبر 1, 2015 در 12:45 ق.ظ.

  فرمایشاتِ شما متین ولی‌ به خدا لبهای آنجلینا مادرزادیه. عکسهایِ بچگی خودش و عکسهایِ بچه هاش رو یه نگاه کن :)

 7. 11 M سپتامبر 1, 2015 در 3:29 ق.ظ.

  مایکل جکسون بیماری ورتیگو داشت برای همین سفید شد. انجلینا جولی هم از بچگیش لبهاش همونجوری بود. میشه عکسای بچگیشو گوگل کرد. چقدر مهمل بافتی سر هم.

 8. 14 ناشناس سپتامبر 1, 2015 در 6:00 ق.ظ.

  انگار این پست یه جورایی در مدح ابتذال و هیچی نبودنه. این آدم ادا در نمیاره و پیش پا افتاده ست چون آیکیوی ادا در آوردن نداره از بس که پیش پا افتاده ست. هیچی نیست چون نمیتونه چیزی غیر از کپل و سینه باشه، حتی در همین کپل و سینه بودن هم باز پیش پا افتاده ست.
  ضمن اینکه در بودن هرکس باید قصدی باشه، اونی که از شهرت برخورداره که مسئولیتش هم سنگینتره حتی اگر باور نداشته باشه، اینکه سفیر صلح بشی یا پوینتی داشته باشی وظیفه ی یک سلبریتیه که متاسفانه این خانم حتی نمیتونه همین پیام رو هم برسونه.
  از شما هم بعیده که در مدح یک آدم تقریبا کودن پست بذاری، ظاهرن که خودتون باهوش هستین.

 9. 16 امید سپتامبر 1, 2015 در 8:28 ق.ظ.

  از سلبریتی هایی گفتی که مشمئز کننده هستن و وانمود میکنن که نیستن، و از کارداشیانی گفتی که مشمئز کننده هست و وانمود نمیکنه که نیست! و این برات خیلی جذاب و هیجان انگیزه! برای من که هردوشون به یک اندازه تنفر برانگيزه.
  چند روز پیش ویدئو یی دیدم در مورد سبلریتی هایی که بدون هیچ دلیلی معروف شدن، و خب لازم به گفتن نیس نفر اولشون کی بود. کسی که هیچ هنری غیر از نمایش باسن بزرگش نداره!

 10. 17 امید سپتامبر 1, 2015 در 8:31 ق.ظ.

  میشه یه پست هم در مورد مهناز افشار بگذارید؟
  واقعا دلم میخواد بدونم چی این آدم میتونه برای یکی جذاب باشه!

 11. 18 farzaneh سپتامبر 1, 2015 در 8:47 ق.ظ.

  عالي بود عالي

 12. 19 saideh سپتامبر 1, 2015 در 11:53 ق.ظ.

  you didn’t convince anybody «not even yourself» with this article

 13. 20 خل سپتامبر 1, 2015 در 1:07 ب.ظ.

  عالی بود، بی نقص ترین مقاله ی مبتذل در مورد ابتذال. آفرین پسر.

 14. 21 صادق سپتامبر 1, 2015 در 1:10 ب.ظ.

  الان خود آزاری ظاهرا مده؟ باشه بابا ابتذال خیلی خوبه، مهناز افشارم خیلی اوریجی ناله… انگار داری همچی زیرپوستی آرزو میکنی که ای کاش برای تو هم یه گله طبقه متوسط و دست به نقد آمریکایی طور وجود داشت که براشون میریدی و اونام لیس میزدن نه؟

 15. 22 Sahel سپتامبر 1, 2015 در 2:05 ب.ظ.

  ﮔﺎﻫﻲ ﻭﻗﺘﻬﺎ ﺁﺩﻡ از ﻳﻪ ﺳﻠﺒﺮﻳﺘﻲ ﺧﻮﺷﺶ ﻣﻴﺎﺩ و ﻫﻴﭻ ﺗﻮﺟﻴﻬﻲ ﻫﻢ ﻧﺪاﺭﻩ ﺟﺰ اﻳﻨﻜﻪ اﺯ ﻗﻴﺎﻓﻪ ﻳﺎ ﻫﻴﻜﻞ ﻃﺮﻑ ﺧﻮﺷﺶ اﻭﻣﺪﻩ ﭘﺲ ﺧﻴﻠﻲ ﺭاﺣﺖ ﺑﺎﻳﺪ اﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺭﻭ ﺑﭙﺬﻳﺮﻩ ﻧﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﺯﻭﺭ ﺑﺰﻧﻪ ﺩﻻﻳﻞ ﻏﻴﺮﻣﻨﻂﻘﻲ ﺑﺮاﻱ ﺧﻮﺵ اﻭﻣﺪﻧﺶ ﭘﻴﺪا ﻛﻨﻪ و ﺷﺎﺥ و ﺑﺮﮒ ﺑﺪﻩ ﺑﻪ ﺩﻻﻳﻠﺶ…اﻳﻦ ﺧﺎﻧﻢ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﻴﮕﻲ اﻧﻘﺪر ﺧﻔن ﻫﺴﺖ و ﺑﺎﻫﻮﺷﺘﺮ اﺯ ﺑﻘﻴﻪ ﭘﺲ ﭼﺮا ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﻣﻦ ﻳﻪ ﻓﻴﻠﻢ ﺗﺎﺛﻴﺮﮔﺬاﺭ ﺧﻔﻦ اﺯﺵ ﻧﺪﻳﺪﻡ, ﻧﻜﻨﻪ ﻛﺎﺭﮔﺮﺩاﻧﻬﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧﺒﻮﻏﺶ ﻧﺸﺩﻥ? ﻻاﻗﻞ ﻫﻤﻮﻥ ﺳﻠﺒﺮﻳﺘﻴﻬﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ اﻳﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺎﻫﺎﺷﻮﻥ ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﻛﺮﺩﻱ ﭼﻬﺎﺭ ﺗﺎ ﻛﺎﺭ ﺩاﺩﻥ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺫﻫﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﻮﻧﺪﮔﺎﺭﻩ…

  • 23 محمد سپتامبر 4, 2015 در 9:12 ق.ظ.

   دوست عزیز شما به خودت یکم زحمت ندادی قبل اینکه نظر بدی یکم تحقیق بکنی ببینی اصلا کیم کارداشیان چیکاره هست و شغلش چیه، من کاری به این مقاله ندارم و در موردش هیچ نظری نمیدم و با این وبلاگ هم تازه آشنا شدم ولی برام جالب بود که نویسنده مطلب رو جور دیگه دیده و از یه زاویه دیگه بهش نگاه کرده، مشکلی که ملت دارن اینه که فقط عکس طرف رو نگاه میکنن و حتی به خودشون زحمت نمیدن برن چند دقیقه در موردش تحقیق بکنن، ملت فقط روی قضیه رو نگاه میکنن و در مورد همون نظر میدن بدون اینکه کوچکترین تحقیق یا مطالعه ای داشته باشن، اگه به موضوع اصلی این مقاله دقت کرده باشید (که بعید میدونم) اورجینالیتی و واقعی بودنه حتی اگه اون واقعی بودن ابتذال توش باشه و میشه گفت این واقعی بودنه هست که مخاطب عام رو جذب میکنه. من و شما هیچوقت نمیتونیم زاویه دید این افراد رو داشته باشیم پس بهتره هر نظری هم ندیم در موردشون. البته سو تفاهمی نشه من اصلا پیگیر کارای کارداشیان ها نیستم و فقط گاهی کارای کانیه وست همسرش رو گوش میدم، مثلا همین کانیه وست تو آهنگ کلیک میاد به معروف شدن کیم کارداشیان توسط همون سکستیپ معروف اذعان میکنه و هیچ ترسی هم از گفتن این داستان نداره، اینکه میگم زاویه دیدشون کلا فرق میکنه و ملاک ها و مسیرشون کلا چیز دیگس واسه همینه.

 16. 24 hoossiiiiiiii سپتامبر 1, 2015 در 2:31 ب.ظ.

  این همه مزخرفو از خودت مینویسی؟ حیف شدی گمونم…

 17. 25 ناشناس سپتامبر 1, 2015 در 2:47 ب.ظ.

  بسیار عالی بود. لذت بردم.

 18. 26 لیلا سپتامبر 1, 2015 در 5:55 ب.ظ.

  سلام. خیلی عااااالی بود. هیچوقت به سلبرتیهایی که کار بشردوستانه انجام میدادن اعتماد نداشتم. مشکوک بودم بهشون. وای آنجلینا جولی غیرقابل تحمل بود برام وقتی با بچه ها بدبخت آفریقایی عکس مینداخت. شما برام روشنش کردید. کیم کاردشیان رو عشق است.

  • 27 hoossiiiiiiii سپتامبر 1, 2015 در 10:50 ب.ظ.

   لیلا جان تو خوابت اگه قیافه ی جولی رو داشتی بعید بدونم بچه ی آفریقایی بغل میکردی ..نهایتن تو یه بنت هاوس شیک در حال ناز کردن سگای ریز واق واقوت بودی.تحمل نداری بزن یه کانال دیگه.

   • 28 دكتر پرنسس سپتامبر 13, 2015 در 8:39 ب.ظ.

    دقيقا. يعني يارو رفته از آفريقا بچه اچ آي وي مثبت به فرزندي قبول كرده ما هنوز تو بحث لباشيم. اين خانم زيباست لباشم واقعيه مگه در سن سه سالگي لب عمل كرده باشه. اصلا اگه زيبا هم نبود اهميتي نداشت اونوقت آدم بياد با اوشكولي مثل كيم كاردشيان مقايسه ش كنه. من البته براي كيم كاردشيان هم احترام قائلم . مگه چند نفر تو دنيا رو كونشون دو تا كون ديگه پروتز ميكنن بعد باهاش معروف ميشن .خوب اينم نبوغ ميخواد البته نابغه اصلي مامان خانواده شونه كه رسوايي پدر خدابيامرزشونو مايه معروفيت خودش و دخترا قرار داد. ولي خداييش ستمه مقايسه خانم مي مي و باسن با آنجلينا جولي. بعدشم كه خرس گذاشتش كنار مدونا.

  • 29 امیر سپتامبر 2, 2015 در 9:34 ق.ظ.

   وقتی یه سلبریتی «وانمود» میکنه که نگران بقیه مردمه, خییلی بهتره از اینکه «واقعا» نگرانیش این باشه که توی عکس های صبحگاهی رنگ پوستش اون طوری که واقعا هست نمیفته (شکلک تهوع)
   وقتی یه سلبریتی یه کار بشردوستانه میکنه, شاید کارش تظاهر باشه, و خیلی ها هم متوجه بشن, ولی حد اقلش اینه که یک نفر این کمک رو دریافت کرده و توی زندگیش تغییر ایجاد شده.
   من اگه بد بخت باشم ترجیح میدم یکی از روی تظاهر هم که شده کمکم کنه تا اینکه با افتخار باسن بزرگش رو توی مدیا به نمایش بگذاره!

   • 30 توماج سپتامبر 6, 2015 در 3:17 ب.ظ.

    آفرین!
    «با اینکه در سال ۲۰۱۵ هستیم اما انگار این آدم مال دورانی بعدتر است، مثلاً سال ۲۰۵۰، مال آیندگان است چون این دوران هنوز برای درکش کوچک است.»
    عجب!!عجب!!پس هنوز مونده تا امثال کارداشین ها و خانواده محترمشون رو جهانیان درک کنند!الله اکبر آقا الله اکبر:))))))

 19. 31 البرز سپتامبر 2, 2015 در 2:17 ق.ظ.

  بی خیال :)
  این همه هنرمند مستقل که اوریجینال هستن، اصلا هم مبتذل نیستن. چه کاریه که مبتذل ها رو با هم مقایسه کنیم و توشون دنبال اوریجینال بگردیم اخه؟ :))

 20. 33 ناشناس سپتامبر 2, 2015 در 3:29 ق.ظ.

  این بخش از نوشتت که سلبریتی هایی که نقش بازی میکنن و دنبال پنهان کردن هدف اصلی هستن رو دوست داشتم اما اصلا با نظرت راجع به کیم کارداشیان و نقش بازی نکردنش قبول ندارم!! ایشون هم یکی مثل بقیس. درواقع بدتر نباشه قطعا بهتر نیس. به نظر من داستان تلاش ایشون برای اداپت کردن یتیم تایلندی، سر زدن به بچه های مریض و.. فرقی با کارهای مثلا خیرخواهانه بقیه سلبریتی ها نداره. درضمن جدا در مورد مهناز افشار بیشتر توضیح بده!!!!

 21. 34 ب سپتامبر 2, 2015 در 6:02 ق.ظ.

  همسایه ت اگه ماشین بذاره جای تو دستکم تو دلت فحشش میدی اما اگه ماشین نذاره جای پارک تو به نظرت یه همسایه ی فوق العاده ست؟ دوستت اگه دورت بزنه و پشت سرت حرف بزنه آدم انیه اما اگه دورت نزنه و پشت سرت حرف نزنه آدم فوق العاده ایه؟
  کیم کارداشیان یه مبتذلیه که ادا در نمیآره ( که اابته شک دارم اینجوری که تو میگی باشه. اونم یه کارای انسان دوستانه ای داره میکنه) باشه درست. انقدر کف زدن داره؟ از مبتذل به چیز دیگه ای تبدیل میشه؟
  بخش جان لنونش خیلی خوب بود.

 22. 36 دختر مشرقی سپتامبر 2, 2015 در 9:30 ق.ظ.

  تا آخرش کاملا تحسینت کردم. موافقم برای مدونا اما مهناز افشار؟ اتفاقا کاری که مهناز افشار میکنه دقیقا برعکسه کیم کارداشیانه! مهناز افشار اصرار داره که فلسفی حرف بزنه و به زور به همه بفهمونه که من ادای گوگوش رو در نمیارم. در صورتیکه به قول شما کیم هیچ اصراری نداره بگه من فیکم. من ادا و اصولم. خوده خودشه. فلسفی هم حرف نمیزنه. درست مدونا هم همینطور. شاید این دو تا جلوتر از زمان خودشون باشن اما مهناز افشار اصلا و ابدا. اما لذت بردم از تحلیلت. منم کیم رو واسه اینکه داره هر کاری دوس داره میکنه و پولشم درمیاره و به همه میخنده خوشم میاد.

 23. 41 paresseuse25 سپتامبر 2, 2015 در 9:58 ق.ظ.

  چقد همه بدشون میاد یکی از کیم کارداشیان حرف بزنه :)
  سوال اینه که کیم کارداشیان چطور به اصالتش پی برده و ممکنه اصلن این رو هم ندونه که چقدر اصیل جلوه کرده و کاملن از روی ناآگاهی اصیل شده باشه. بعدش من نمیفهمم این اصالت یعنی چی. مثلن بعضی از نوشته های تو خوبن و نشون میده از یه سری الگوهای وبلاگی که چطور میشه یه نوشته رو سروسامون داد پیروی نمیکنه و واقعن خودتی اما بعضی از نوشته هات هم نه و تو هم ممکنه در نوشتن یه چیزی توی وبلاگت به یه سری ترفند متوسل بشی که مخاطب میفهمه.

  • 42 paresseuse25 سپتامبر 7, 2015 در 8:12 ب.ظ.

   آخر کامنتم رو خوب ننوشتم یعنی خیلی اون چیزی که میخاستم بگم نیست.
   تو خودت هم خیلی وقتا اصیل نیستی و بعضی از پست ها خیلی مجلسی مینویسی که مخاطب بپسنده. میفتی تو دام این ترفندهای وبلاگ نویسی.
   پستی که این اواخر خوب نوشته بودی همونی بود که درباره گربه بود.

 24. 44 jojek سپتامبر 2, 2015 در 1:22 ب.ظ.

  عالللللی بود لذت بردم
  دوستان چقد سعی دارن طوری جلوه کنن که اونام دستی تو کار تحلیل دارن
  به جا این حرفا که کیم فیک مهناز چیه تو چی من چیم؟؟بهتر بود محتوا رو نقد میکردین دوستان
  خیلی خوشمان امد

 25. 45 an agha سپتامبر 2, 2015 در 6:38 ب.ظ.

  چه قد کس بافتی به هم, از شما بعیده.

 26. 46 از کارداشیانها متنفرم سپتامبر 2, 2015 در 7:52 ب.ظ.

  زنی که در بدنش خلاصه شده باشه به شکل بیرحمانه ای از چهل که بگذره از رده خارج محسوب میشه.اتفاقی که برای جولی حتی زودتر از چهل سالگی پیش اومد و خودش رو بازنشست کرد.البته بعنوان یک زن با اینجای قضیه مشکلی ندارم و اتفاقا حق این زنها همینه! مشکل من با اینه که این «بدن بودن» به کل زن ها تعمیم داده میشه به زور! ابن منو عصبی میکنه.در ضمن کارداشیان نیمه ارمنیه و مادر هم به هر حال کشک نیست و نصف ژنها از ایشان میرسد!!!

 27. 47 هرچي سپتامبر 2, 2015 در 8:31 ب.ظ.

  شما واقعا متوجه شديد چي گفتيد؟!
  اصلا اين خانوم با كسايي كه شما مقايسه كرديد قابل مقايسه هست؟!
  يك سري هنرمند داريم كه سلبريتي شدن
  بك سري آدم هم مثل اين خانوم بي هيچ هنري با پول سلبريتي شده اونم از نوع حال به هم زن

 28. 48 مریم سپتامبر 3, 2015 در 5:44 ق.ظ.

  خرس …. عزیزم…. خیلی کس شعر گفتی …. می خواستی که ایز گم کنی نگی که عاشق کون کپل طرفی. بیخیال بابا… لازم به این همه ستایش ابتذال نیست که خودتو توجیه کنی. . کیم کارداشیان یکی از معروفترین و بهترین فانتزی های آقایون برای خودارزایی هاشونه نمی خواد حقیقت را کادو پیچ کنی تو اینکاره نیستی ….. . اصالت در ابتذال هم یکی از اون حرفاست که مرغ پخته هم تو قابلمه خنده اش میگیره. مثل اینه که بگی من از صداقتی که تو دروغهاش داره خیلی خوشم میاد یا از وفاداریش به خیانت کردن لذت میبرم. جمع اضداد… بازی باکلمات . برگرد انگلیس جو ایران روت تاثیر گذاشته داداش

 29. 49 مریم سپتامبر 3, 2015 در 5:46 ق.ظ.

  خود ارضایی…. فارسی نوشتن هم یادم رفته

 30. 50 س سپتامبر 3, 2015 در 7:05 ق.ظ.

  جان لنون و گلشیقته رو خیلی خوب گفتی ! ولی یه سری جاهاش هم چرت بود ;)

 31. 51 سعيد سپتامبر 4, 2015 در 4:59 ق.ظ.

  خیلی عالی قلم زدي. ولی نصف همین متن رو توصیف کون کیم كارداشيان میکردی بهتر بود.
  یه نظر مشترک داریم که همه چی اورجينالش بهتره. حتی مبتذل اورجينال. اما گوه گوهِ. مشمئز کننده. درسته نسبت به فيكش سنجیدی ولی اورجينالش هم شایسته تقدیر نیست

 32. 52 random reader سپتامبر 4, 2015 در 7:10 ق.ظ.

  Angelina’s lips are her own, refer to her young daughter’s lips. She has adopted a few kids, all from extremely poor countries and has given them a life. You call that fake? Maybe we should ask the kids how fake their lives «are. She did it to add to her reputation? Who cares? at least 3 or 4 less «kids are dying out of hunger. You mention it’s good to be original. Then be original yourself and admit what is it really that you love about Kim. I have a guess.

 33. 53 Ali سپتامبر 4, 2015 در 9:41 ق.ظ.

  خوشم اومد
  از یه موضوع چرت هم میتونی مطلبی بحث انگیز بسازی, قلمت قویه
  زده بالا ها :D
  فکر کنم بهتره دوست دخترت روعوض کنی
  یه دختری با باسنی بزرگتر

 34. 54 امید سپتامبر 4, 2015 در 7:07 ب.ظ.

  وقتی عنوان مطلب رو دیدم خیلی خوشحال شدم. گفتم بلاخره یکی کمکم میکنه به راز شهرت کیم کارداشیان پی میبرم. این آدم سمبل حماقت بشره ولی در عین حال اعجوبه جلب احمق ها هم هست. کسی که هیچ نشا نه خاصی از زیبایی، اندام، صدا، وحتی باسنی که دوستان در کامنت ها اشاره کرده بودن نداره براحتی میتونه میلیونها احمق رو دنبال خوشد بکشونه.
  تا حالا پست به این مرخرفی ازت ندیده بودم. ولی میزارمش به حساب این که گاهی پیش می آد. نوشته هات رو دوست دارم و به خوندنشون ادامه خواهم داد ولی ترو خدا مزخرف ننویس.

 35. 56 set سپتامبر 5, 2015 در 2:21 ق.ظ.

  تو چطوری این همه کامنت کج و کوله رو می گیری و سرت درد نمی گیره . همه شکر خدا یا فرهیخته ن یا عصبانی . هیچ کی شنونده خالی نیست . همش لبریز ایده و نظرن . بابا یه دیقه گوش کنید خب . جون هر کی دوس دارین عصبانی نباشین

 36. 58 سینا سپتامبر 5, 2015 در 9:50 ق.ظ.

  صراحت کلامم رو ببحش. ولی به نظرم ربط دادن هرچیز به اصالت کس شعریست که نویسنده ی خوبی مثل تو تا الان خوب بسط و گسترش داده . شایان ذکراست که! من خودم اصلا میانه ای با اصالت ندارم.

 37. 59 ناشناس سپتامبر 5, 2015 در 8:04 ب.ظ.

  ولی کیون خوبی هم داره

 38. 60 مریم سپتامبر 6, 2015 در 4:08 ق.ظ.

  خوب حاالا که نظرم را راجع به پست تو گفتم بذار نظرم را به عنوان یک زن بگم. راستش من هم از کیم کارداشیان خوشم میاد( نه بیخود لبخند نزنن لز نیستم) . دلیل خوشامدنم هم فقط یک چیزه که کارداشیان لطف بزرگی به زن ها کرد و نشون داد که اندام زیبا و خواستنی اون دومتر استخون خشکیده و بدون برجستکی و فرو رفتگتی نیست که دنیای مد به زور به دنیا قالب کرده و طرفداری خیل عظیم مردان از کارداشیان هم در واقع نشون داد که اونا خیلی سالها عذاب کشیدن تا سلیقه ی واقعی شون را از اندام سکسی پنهان کنند اما کیم این شجاعتو بهشون داد. البته همه چیز در کیم اغراق امیزه اما مشت محکمیه بر دهان قدهای 180 و وزن های 40 کیلیویی که هزاران دختر را دچار انورکسیا کرد . البته این تنها کیم نبود که این کارو کرد قبل از اون جی لو و بیانسه هم از خط قرمزهای مد گذشتند اما کیم خیلی» حجیم» اینکار و کرد. در دهه ی 60 اندام سوفیا لورن و جینا للو بریجیدا برژیت باردو که خیلی طبیعی زنانه و تراشیده بود اندام زیبا محسوب می شد اما معیار های مد در طول زمان عوض شد و مترسک هایی به اسم مانکن معرفی شدند که لباس کمی عیبشون را می پوشاند.

 39. 61 سارا سپتامبر 6, 2015 در 4:55 ق.ظ.

  کیم کارداشیان : نماد شهرت فقط برای شهرت و نه بدلیل هیچ کار خاص دیگه ای (قابل توجه ماتحت فراخ ها)!
  اصالت: کلمه نخ نمایی که بارها مورد سوء استفاده قرار گرفته و دیگه معنیشو از دست داده!

  این متن: هنر ذهن و قلم توانا در توجیه خزعبلات صرفا جهت مخفی نمودن علاقه شدید به سینه و ماتحت یزرگ!

  • 62 ژیان سپتامبر 7, 2015 در 3:56 ق.ظ.

   تا دیگه خرس باشه که «علاقۀ شدیدش به سینه و ماتحت بزرگ» رو از ما مخفی کنه! کور خونده بود. تا کِی دورویی؟ تا کِی مخفی کاری؟ تا کِی سوء استفاده از سادگی ماها؟ می بینی؟!!، بالاخره دستش رو شد. پته ش افتاد رو آب. فکرشو بکن این همه مدت ما داشتیم نوشته های کیو می خوندیم، هه!، یکی نیست بگه آخه تو چطور تونستی اینکارو با ما بکنی؟ چطور دلت اومد؟ اینهمه مدت مث جاهلای فیلم فارسیا «عاشق کون و کپل طرف باشی» اونوخ واسه ایز گم کردن ادعای مهندسی لوله تم بشه؟، ادعای مک بوکتم بشه؟، ادعای روشنفکریتم بشه؟. آدم که پا به سن میذاره یه ذره حیاشم بیشتر میشه نه که آقا تازه امید داره تا 2050 آمارِ باسن طرفو داشته باشه. برو خداتو شکر کن که اینجا دم دس نیستی وگرنه همین دخترای کامنت گذار عین کباب کوبیده به سیخ می کشیدنت تا دیگه هوس بغل کردن کون و کپلِ طرف از سرت بپره. دیگه گذشت اون دوران که دخترا چشم و گوش بسته بودنو مینشستن خونه ساده ساده این زبون بازیا رو باور می کردن.

 40. 65 چرکنویس سپتامبر 6, 2015 در 12:22 ب.ظ.

  :)) خیلی بدجنسی خرس ! مایه ی خنده واسه خودت میسازی ؟! :)

 41. 66 آزاده سپتامبر 6, 2015 در 4:37 ب.ظ.

  وقتی تعداد کامنت ها رو دیدم، فکر کردم همه ریختن بر ضد یا به دفاع از خانم گلشیفته بنویسن. جالبه که بحث کارداشیان اینقدر پررنگه که حتی اون بحث رو کنار زد!
  آیا این نبوغ نیست که با داشتن هیچ هنر عرف و استانداردی، اینقدر توجه ها رو جلب کنی؟ کیم واون تیم بسیار مجرب و نابغه و پولدار که پشت امثال او هست، میدونن دارن چه کار می کنند.
  ولی نبوغ میتونه جهت بگیره. میخوام این نبوغ رو صد سال سیاه نداشته باشم و به جاش حتی به نیت تظاهر، به درد یکی برسم.
  راستی خرس جان، مرسی نوشتی

 42. 67 آزاده سپتامبر 6, 2015 در 4:50 ب.ظ.

  شاید چیزی که تو رو در مورد آنجلینا جولی اذیت می کنه این باشه: کیم کارداشیان داره بی پرده میگه همینه، به همین خودخواهی. ولی آنجلینا جولی خودش هم اگر آدم خوبی باشه(که راستش بسیار هم محتمله)، از دید وسیع تر، تبلیغ آمریکای مهربانه. با همه ی این اوصاف، خوبه که هنوز کمک به دیگران ارزشه و حتی اداشو در میارن. به قول شما، 2050 اینقدر پررو و وقیح میشن که حتی لازم نیست اداشو در بیارن.

 43. 68 آزاده سپتامبر 6, 2015 در 5:20 ب.ظ.

  البته کیم کارداشیان آدم بدی نیست که، دزدی کرده؟ سایز باسن من و تو رو خورده؟ بابا بیخیال ببین چقدر سرش فکر کردم (((:

 44. 69 داوود سپتامبر 6, 2015 در 5:40 ب.ظ.

  كيم كارداشيان انقدر جذابيت داره واقعاً ؟ ميخواستم مهناز افشار رو هم بگم كه اشاره فرمودى طنز بود اون قسمتش

 45. 70 shoma سپتامبر 8, 2015 در 3:15 ب.ظ.

  به نظر من شما از زن فقط جسمش رو میبینی‌. اینا همش بازی کارگردانه، کارداشیان هم بندهٔ شهرت به هر قیمت! حالا لابد بحث بعدیت راجع به پاریس هیلتون خواهد بود! اگر این مزخرفت رو نگاه می‌کنی بکن، ولی‌ در صدد توجیه روشن فکر مأبانه واسش نباش

 46. 71 سین سپتامبر 8, 2015 در 5:39 ب.ظ.

  راستش امروز من آمستردام بودم دریک هوای پاییزی. اونقدر همه جا رو دارند نوسازی میکنند و مغازه ها تعطیل شدند که فکر کردم اتوبوس رو اشتباهی سوار شدم. شهر پر از توریست بود. یعنی فقط توریست در واقع. همه جوون .از همه ملیتها. کاتاگوری 18تا 20 وضعش خوب بود. شاد و شنگول. کاتاگوری 22 تا 30 وحشتناک دپرس . به زور آمده بود سفر. کاتاگوری بالای 30 وبا پارتنر ، درب و داغان. فقط کاتاگوری بازنشسته ها از آرامش نسبی برخوردار بودند. بدون دغدغه و انتظار از آینده. کاتاگوری جوانان خاورمیانه ای شاد ترین کاتاگوری بنظر میرسیدند. مشغول عکس و خنده و شادی. میخواستم بگم که کارداشیان رو ول کن. فکر میکنم کارداشیان اگر خیلی خوب بود میتونست این توریستهای جوون وغمگین، رو سکو نشسته، ساندویچ بدست، خیره به یه نقطه رو کمی سرحال بیاره.راستش من هر چی دور و بر میبینیم داغون داغونه. مریلین مونرو هم اگه زنده جلوش برقصه از اون نقطه خیره شده حواسش به جای دیگه ای نمیره.

 47. 72 Nei Rang سپتامبر 9, 2015 در 12:32 ق.ظ.

  ما ز متن ات مغز را برداشتیم
  کیم چو پوست بهر خران بگذاشتیم
  وه چه کورند اکثر فید بکیان
  گرد خرس یک گله خر پنداشتیم

 48. 73 Nei Rang سپتامبر 9, 2015 در 12:47 ق.ظ.

  در کامنت قبلیم به جای»کورند» بخونید «خنگند», تا حق مطلب بهتر ادا بشه.

 49. 74 ریس سپتامبر 9, 2015 در 4:23 ق.ظ.

  چند وقت پیش یه نوتی درباره همین کارداشیان توی پلاس گذاشته بودم تقریبا با این مضمون که:
  کارداشیان بیش از بقیه سلبریتا، شبیه ماشین هست. یا حتی شبیه هیولا. مثل اون زنه که هشت پاست توی کارتون پری دریایی والت دیسنی. اینم قابلیت اینو داره که یهو وسط صحنه، از کون تبدیل به هشت پا بشه و قاه قاه بخنده. همچین حیرت انگیزطور!
  طراحی بدنه اش رو میشه با لامبورگینی ای پورشه ای چیزی مقایسه کرد حتی. از بس که غیر انسانی و محصول و ماشین هست.
  طرز برخورد با این سلبریتیایی که صرفا با جنسیت و بدنشون و عمل های زیباییشون و آرایششون مطرح میشن، قطعا طرز برخورد با یه انسان نباید باشه و حتی نباید قیاس بشه. اینا رو کلا باید یه محصول، یه ماشین فرض کرد و از طراحی بدنه و سایر عوامل ظاهریشون چنان لذتی برد.
  دامنه ی تعریف اینا مشخصه. مسأله ی من توی اشتباه گرفتن آقایون و قیاس کردن اینا با زن یا دوست دختر خودشون بود که این نوت رو زده بودم.
  به نظرم علیرغم اینکه اولش میخواستم مثل دوستان بالایی، حسابی سر این پست جنابعالی رو بنوازم، آخرش به این نتیجه رسیدم که منم تقریباً میخواستم همونی رو که تو گفتی بگم.
  منهای اینکه من از ایشون حالم به هم میخوره، و شما خوشت میاد.
  چون در قیاس، بنده اصولا به ماشین ها علاقه ندارم و به جان خودم اسم پنج تا ماشین رو هم نمیتونم به ذهنم بسپرم یا اصولا هیچ اطلاعاتی درباره هیچ نوع ماشینی ندارم و از بس بی علاقه و بی اطلاعم، گاهی باعث خنده دوستان هم میشم.
  ولی احتمالا شما از علاقمندان صنعت خودرو هستین!

 50. 75 ناشناس سپتامبر 9, 2015 در 9:46 ب.ظ.

  حالا یه کم فرصت بده , ایشون ممکنه بانوی اول امریکا هم بشن! همسرشون تصمیم دارن در انتخابات رییس جمهوری ایالات متحده شرکت ۲۰۲۰ شرکت کنن !

 51. 77 دكتر پرنسس سپتامبر 13, 2015 در 8:28 ب.ظ.

  ببخشيد خرس من كاري ندارم كه تو از سينه و باسن ايشون خوشت مياد ولي ميتونم بپرسم مهناز افشار ديگه چرا؟ اين پستت شوخي بود خداييش؟ بعدشم ايشون باسنشو اكس ري كرده بود كه ثابت كنه پروتز نيست كجاش مصنوعي بودن خودشو قبول داره؟

 52. 78 مری سپتامبر 18, 2015 در 3:33 ق.ظ.

  کیم کارداشیان را نمی فهمم
  اما حسی که نسبت به تو دارم، شبیه حسی که تو نسبت به کیم کارداشیان داری
  وبلاگ و توییتر و… هر جا که ببینم هستی را دنبال می کنم
  امیدوارم تو به این زودی‌ها تمام نشوی

 53. 82 کیوان سپتامبر 18, 2015 در 12:45 ب.ظ.

  دقیقا نبوغ یعنی این پستی که تو گذاشتی: هنرِ یه نابغه همینه که جفنگیات رو طوری بنویسه که آدم با لذت بخونه و تا مرز پذیرششون حال کنه. به لطف تو اولین -و احتمالا آخرین- بارم بود که تونستم بدون احساس چندش خانم کارداشیان رو تصور کنم!

  بعضی وقتها واکنش به یک اثر موفق دقیقا همینه که امروز باهاش مواجه بودی.

 54. 85 خواننده سپتامبر 26, 2015 در 9:36 ب.ظ.

  به نظرم اون بالا که نوشتی توی بالاترین لینک نکنید و نظر دادن وظیفه نیست رو برش دار بجاش بنویس برای من فقط فرم اهمیت دارد و محتوا به چپم هم نیست. کامنت کسشر نذارید

 55. 87 آلفابت اکتبر 2, 2015 در 9:37 ب.ظ.

  اولین بار نوی فیلم Disaster movie دیدم این زن رو واقعا» Disaster بود. هیچ بازی بلد نیست. ست مک فارلین توی مراسم اسکار 3 سال پیش هم کل کارداشیان ها را مسخره رد . آخه مزخرف معروف شدند

  بدون هیچ دلیل مزخرفی.. تا همین چند وقت پیش هروقت می خواستم چک میل کنم yahoo می دیدم اولین Trends کیم فاکینگ کارداشیان ه . فاک هر . حالا چه جوری میلیون ها احمق را خام کرده دوستان توضیح دادند.
  در ضمن با اینکه به شدت از اندام تپل و کپل خوشم می اد (مثل کریستی اگویلرا) اما کیم اسلات کارداشیان را ابدا» مفتی هم ……کنم.

  بیخود نبود یه آشغال مثل کونیه وست رو تور کرد. چون هیچ سفید پوست ابلهی باهاش نمی خابید که بچه بزاد.. جالبه تا چند وقت هیچ عکسی از قورباغه ای که زایید و همه کنجکاو بودند ببینند چه ریختیه نگذاشت پخش بشه

  این همه رپ و سیاه پوست گوش می دم عمرا» کونیه وست گوش داده باشم.

  کیم به پورن اصل ه.فاکینگ بیچ

 56. 88 محمد مهدی اکتبر 4, 2015 در 7:04 ق.ظ.

  دوتا نکته بگم؛
  اول اینکه من توی وجود افرادی مثل کارداشین هیچ هنر یا قابلیت خاصی ندیدم جز ابتذال و خودمچکر بودن. درحالیکه اکثر سلبریتی ها هنرمند بودن، مدونا و آنجلینا‌‌ هرکدوم در عرصه ی موسیقی و سینما نابغه بودند. اونها رو اصلا نمیشه با کارداشین مقایسه کرد. کارداشین کسی هست دقیقا جاستین بیبر که بغیره اینکه یه پسرک خوشگل هیچی نیست و با جنجال رسانه ها و مد و… معروف شد.
  دوم مثل اینکه شما دارید از هیچ تعریف و تمجید میکنید. این که سلبریتی نیکوکاری کنند مثل آنجلینا جولی که سفیر صلح شده یا مایلی سایرس که خیلی از درامد هاشو صرف امور خیریه میکنه، این میتونه بهترین کارایی یه سلبریتی باشه. نمیدونم خب اینکه دغدغه کارداشین اینه صورتش چطور تو عکس بیوفته چقدر میتونه جالب باشه؟ البته شاید برای شما جالب باشه

 57. 89 پدرام مارس 23, 2016 در 12:27 ب.ظ.

  با عرض سلام قسمت هایی از این نوشته خیلی کس شعر بود.جاهاییش کمتر

 58. 90 ARMAN اکتبر 22, 2016 در 9:10 ب.ظ.

  اخه یه پورن استار رو کی با هنرمندان ذرجه یک مقایسه میکنه؟با عرض معذرت کارذاشییان فقط یه فاحشه ی باسن گنده است


 1. 1 در مورد فوق‌العادگی کیم کارداشیان | ساروی کیجا دنبالک در سپتامبر 9, 2015 در 7:11 ب.ظ.
 2. 2 کیم کارداشیان به دلیل سوء استفاده از دخترش بدترین مادر آمریکا شد | دانلود سریال 95 دنبالک در ژوئیه 22, 2016 در 10:46 ق.ظ.
 3. 3 فرد مطلبکیم کارداشیان به دلیل سوء استفاده از دخترش بدترین مادر آمریکا شد - دنبالک در ژوئیه 22, 2016 در 2:01 ب.ظ.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s
KHERS’s Twitter

 • اگه می‌بینی هی همه رو داری میوت می‌کنی شاید وقتشه خودت از توییتر بری؟ #Pensées 1 hour ago
 • @Nimajam برگ انجیریم رو که داشت می‌مرد با ترفند بچه‌ها نجات دادم: به برگاش شیر اسپری کردم. 8 hours ago
 • @33605143 چیم درسته؟ 9 hours ago
 • چند ماه پیش بچه‌های باشگاه* می‌گفتن دلار می‌ره تا ۱۲ تومن و روحانی با ۱۰ تحویل دولت بعدی می‌ده. *عمدتاً بازاری و نه دانشجوهای توییتر 9 hours ago
 • @YaldaSayadi @Parchin1 کوهان رو برای این گفتم که آدم گشنه‌ش می‌شه دیگه خود بخود و درونی مرتفع بشه :ي 9 hours ago

بایگانی

Blog Stats

 • 1,140,144 hits

grizzly.khers@gmail.com

Advertisements

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: